LZ1-00G102-0000
LED EnginLED Engin
LZ1-00G102-0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LZ1-00G102-0000
Kaihanga / Waitohu: LED Engin
Whakaahuatanga hua LED EMITTER LZ1-2 GREEN
Ngā Rauemi: LZ1-00G102-0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LZ1-00G102-0000
Tau Wae LZ1-00G102-0000 Kaihanga LED Engin
He Rahinga Kei te wātea 35739 pcs Pepa Raraunga LZ1-00G102-0000.pdf
Waimotu 528nm (520nm ~ 535nm) Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.75V
Tirohia te Angle 100° Tuhinga o mua o te Whakanui 6°C/W
Temperature - Whakamātautau 25°C Pūrere Pūrere Whakarato SMD
Rahi / Rahi 0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm) Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1816 (4540 Metric)
Ētahi Ingoa 1137-1124-1
1137-1124-1-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.102" (2.60mm) Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 215 lm (145 lm ~ 285 lm)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting Color - Green 528nm (520nm ~ 535nm) 1816 (4540 Metric) Tono - Whakamātau 1A
Anei - Max 1.5A Tae Green