VS3V3BB1EST15R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VS3V3BB1EST15R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS3V3BB1EST15R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 8.2V DSN0603-2
Ngā Rauemi: 1.VS3V3BB1EST15R.pdf2.VS3V3BB1EST15R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS3V3BB1EST15R
Tau Wae VS3V3BB1EST15R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 8.2V DSN0603-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1154511 pcs Pepa Raraunga 1.VS3V3BB1EST15R.pdf2.VS3V3BB1EST15R.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4V Momo Zener
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 45W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa VS3V3BB1EST15RCT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 10pF @ 1MHz