UMZ6.8ENTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ6.8ENTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMZ6.8ENTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 6.8V UMD5
Ngā Rauemi: 1.UMZ6.8ENTR.pdf2.UMZ6.8ENTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMZ6.8ENTR
Tau Wae UMZ6.8ENTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 6.8V UMD5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 632700 pcs Pepa Raraunga 1.UMZ6.8ENTR.pdf2.UMZ6.8ENTR.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato UMD5 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ētahi Ingoa UMZ68ENTR
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.8V 200mW ±5% UMD5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V