UMH10NTN
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMH10NTN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMH10NTN
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W UMT6
Ngā Rauemi: 1.UMH10NTN.pdf2.UMH10NTN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMH10NTN
Tau Wae UMH10NTN Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W UMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 694409 pcs Pepa Raraunga 1.UMH10NTN.pdf2.UMH10NTN.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 250µA, 5mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato UMT6
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 47 kOhms
Resistor - Base (R1) 2.2 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa UMH10NTNCT Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 250MHz 150mW Surface Mount UMT6 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 10mA, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA
Tau Wae Tuakiri *MH10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMH1NTN
UMH1NTN
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W UMT6
I roto i te taonga: 1029722 pcs
Tikiake: UMH1NTN.pdf
RFQ
UMH11NTN
UMH11NTN
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
I roto i te taonga: 935225 pcs
Tikiake: UMH11NTN.pdf
RFQ
UMH5NTR
UMH5NTR
Tikiake: UMH5NTR.pdf
UMH11N-TP
UMH11N-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W SOT363
Tikiake: UMH11N-TP.pdf
UMH3NTN
UMH3NTN
Tikiake: UMH3NTN.pdf
UMH6NTR
UMH6NTR
Tikiake: UMH6NTR.pdf
UMH14NTR
UMH14NTR
Tikiake: UMH14NTR.pdf
UMH1N-TP
UMH1N-TP
Tikiake: UMH1N-TP.pdf
UMH3NFHATN
UMH3NFHATN
Whakaahuatanga: NPN+NPN DIGITAL TRANSISTOR(WITH
Tikiake: UMH3NFHATN.pdf
UMH2N-TP
UMH2N-TP
Tikiake: UMH2N-TP.pdf
UMH2NTN
UMH2NTN
Tikiake: UMH2NTN.pdf
UMH4NTN
UMH4NTN
Tikiake: UMH4NTN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel