UMB10NTN
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMB10NTN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMB10NTN
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT6
Ngā Rauemi: 1.UMB10NTN.pdf2.UMB10NTN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMB10NTN
Tau Wae UMB10NTN Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 902479 pcs Pepa Raraunga 1.UMB10NTN.pdf2.UMB10NTN.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 250µA, 5mA
Momo Pukapuka 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato UMT6
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 47 kOhms
Resistor - Base (R1) 2.2 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa UMB10NTNTR Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 250MHz 150mW Surface Mount UMT6 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 10mA, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA
Tau Wae Tuakiri MB10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMB-1
UMB-1
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLAMP BUCKLE BLACK FASTENER
I roto i te taonga: 81834 pcs
Tikiake: UMB-1.pdf
RFQ
UMB-NC10
UMB-NC10
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: UNIVERSAL MOUNTING BRACKET
I roto i te taonga: 625 pcs
Tikiake:
RFQ
UMB3NTN
UMB3NTN
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT6
I roto i te taonga: 722832 pcs
Tikiake: UMB3NTN.pdf
UMB-THP30
UMB-THP30
Tikiake:
UMB10NFHATN
UMB10NFHATN
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: PNP+PNP DIGITAL TRANSISTOR (CORR
Tikiake: UMB10NFHATN.pdf
UMB2NFHATN
UMB2NFHATN
Tikiake: UMB2NFHATN.pdf
UMB11NTN
UMB11NTN
Tikiake: UMB11NTN.pdf
UMB-NC20
UMB-NC20
I roto i te taonga: 830 pcs
UMB1NTN
UMB1NTN
Tikiake: UMB1NTN.pdf
UMB3NFHATN
UMB3NFHATN
Whakaahuatanga: PNP+PNP DIGITAL TRANSISTOR (WITH
Tikiake: UMB3NFHATN.pdf
UMB2NTN
UMB2NTN
Tikiake: UMB2NTN.pdf
UMB-1A-RT
UMB-1A-RT
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLAMP BUCKLE BLACK ADHESIVE
Tikiake: UMB-1A-RT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel