UMA10NTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMA10NTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA10NTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT5
Ngā Rauemi: UMA10NTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA10NTR
Tau Wae UMA10NTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 961030 pcs Pepa Raraunga UMA10NTR.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato UMT5
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 1 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 250MHz 150mW Surface Mount UMT5 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 33 @ 5mA, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA