UCR10EVHFSR024
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR10EVHFSR024 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCR10EVHFSR024
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.024 OHM 1% 1/3W 0805
Ngā Rauemi: UCR10EVHFSR024.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCR10EVHFSR024
Tau Wae UCR10EVHFSR024 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 1% 1/3W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328047 pcs Pepa Raraunga UCR10EVHFSR024.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa UCR Tuhinga 24 mOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RHM1284TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film