UCR03EWPFSR020
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR03EWPFSR020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCR03EWPFSR020
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 1% 1/4W 0603
Ngā Rauemi: UCR03EWPFSR020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCR03EWPFSR020
Tau Wae UCR03EWPFSR020 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 1/4W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 317697 pcs Pepa Raraunga UCR03EWPFSR020.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm)
Raupapa UCR Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RHM1264TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film