UCR01MVPFSR082
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR01MVPFSR082 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCR01MVPFSR082
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0402
Ngā Rauemi: UCR01MVPFSR082.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCR01MVPFSR082
Tau Wae UCR01MVPFSR082 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455269 pcs Pepa Raraunga UCR01MVPFSR082.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Raupapa UCR Tuhinga 82 mOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RHM1238TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.017" (0.43mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film