TRR18EZPJ824
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR18EZPJ824 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR18EZPJ824
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: TRR18EZPJ824.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR18EZPJ824
Tau Wae TRR18EZPJ824 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1894068 pcs Pepa Raraunga TRR18EZPJ824.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TRR Tuhinga 820 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 820 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Te hanganga Thick Film