TRR10EZPJ223
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPJ223 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR10EZPJ223
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 22K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: TRR10EZPJ223.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR10EZPJ223
Tau Wae TRR10EZPJ223 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 22K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2999352 pcs Pepa Raraunga TRR10EZPJ223.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TRR Tuhinga 22 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Te hanganga Thick Film