TRR03EZPJ754
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR03EZPJ754 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR03EZPJ754
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 750K OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: TRR03EZPJ754.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR03EZPJ754
Tau Wae TRR03EZPJ754 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 750K OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4575847 pcs Pepa Raraunga TRR03EZPJ754.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa TRR Tuhinga 750 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Te hanganga Thick Film