TRR03EZPF2002
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR03EZPF2002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR03EZPF2002
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 20K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: TRR03EZPF2002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR03EZPF2002
Tau Wae TRR03EZPF2002 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 20K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3791024 pcs Pepa Raraunga TRR03EZPF2002.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa TRR Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RHM20KBJTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film