TRR01MZPF2000
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPF2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR01MZPF2000
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 200 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: TRR01MZPF2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR01MZPF2000
Tau Wae TRR01MZPF2000 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 200 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4044871 pcs Pepa Raraunga TRR01MZPF2000.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa TRR Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RHM200BHDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film