TFZVTR3.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR3.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZVTR3.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.TFZVTR3.6B.pdf2.TFZVTR3.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZVTR3.6B
Tau Wae TFZVTR3.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1405791 pcs Pepa Raraunga 1.TFZVTR3.6B.pdf2.TFZVTR3.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Te manawanui ±4%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323HE Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZVTR3.6BTR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 500mW ±4% Surface Mount SOD-323HE I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 1V