TFZGTR3.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR3.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZGTR3.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TFZGTR3.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZGTR3.6B
Tau Wae TFZGTR3.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 521815 pcs Pepa Raraunga TFZGTR3.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZGCT3.6BCT
TFZGCT3.6BCT-ND
TFZGTR3.6BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 500mW Surface Mount TUMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 1V