TFZFHTR5.6B
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
TFZFHTR5.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZFHTR5.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZFHTR5.6B
Tau Wae TFZFHTR5.6B Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 677407 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamotu 13 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown TUMD2
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 500mW Ko te poari 2-SMD, Flat Lead
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga TFZFHTR5.6B
Tae (Max) (Zzt) 5.6V Whakaahua nui Zener Diode 500mW Surface Mount TUMD2
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Te Whirihoranga Diode 5µA @ 2.5V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr -