TDZVTR6.2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TDZVTR6.2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDZVTR6.2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.TDZVTR6.2.pdf2.TDZVTR6.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDZVTR6.2
Tau Wae TDZVTR6.2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493987 pcs Pepa Raraunga 1.TDZVTR6.2.pdf2.TDZVTR6.2.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Te manawanui ±9.68%
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TDZVTR6.2CT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 500mW ±9.68% Surface Mount TUMD2M
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 3V