TDZTR18B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TDZTR18B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDZTR18B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TDZTR18B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDZTR18B
Tau Wae TDZTR18B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4985 pcs Pepa Raraunga TDZTR18B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 500mW ±10% Surface Mount TUMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 12V Tau Wae Tuakiri TDZ18
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TDZTR18
TDZTR18
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 500MW TUMD2