TCFGP1A225M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGP1A225M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCFGP1A225M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0805
Ngā Rauemi: 1.TCFGP1A225M8R.pdf2.TCFGP1A225M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCFGP1A225M8R
Tau Wae TCFGP1A225M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6000 pcs Pepa Raraunga 1.TCFGP1A225M8R.pdf2.TCFGP1A225M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TCFG Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 511-1490-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae P
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCFH30
TCFH30
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK RAD 600V 30A DIN RAIL