TCFGA1D105M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGA1D105M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCFGA1D105M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 20V 20% 1206
Ngā Rauemi: 1.TCFGA1D105M8R.pdf2.TCFGA1D105M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCFGA1D105M8R
Tau Wae TCFGA1D105M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 20V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4977 pcs Pepa Raraunga 1.TCFGA1D105M8R.pdf2.TCFGA1D105M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCFG Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1486-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1µF