TCFGA1A475M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCFGA1A475M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
Ngā Rauemi: 1.TCFGA1A475M8R.pdf2.TCFGA1A475M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCFGA1A475M8R
Tau Wae TCFGA1A475M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5189 pcs Pepa Raraunga 1.TCFGA1A475M8R.pdf2.TCFGA1A475M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCFG Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) Te kaha 4.7µF