TCA0J685M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA0J685M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCA0J685M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 6.3V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCA0J685M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCA0J685M8R
Tau Wae TCA0J685M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 6.3V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5715 pcs Pepa Raraunga TCA0J685M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1444-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4.2 Ohm
Te kaha 6.8µF