STZ6.8NT146
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
STZ6.8NT146 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STZ6.8NT146
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD3
Ngā Rauemi: 1.STZ6.8NT146.pdf2.STZ6.8NT146.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STZ6.8NT146
Tau Wae STZ6.8NT146 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 485172 pcs Pepa Raraunga 1.STZ6.8NT146.pdf2.STZ6.8NT146.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD3 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa STZ6.8NT146-ND
STZ6.8NT146TR
STZ68NT146
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 6.8V 200mW ±5% SMD3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V