SP8M10FU6TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SP8M10FU6TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP8M10FU6TB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 30V 7A/4.5A 8SOIC
Ngā Rauemi: SP8M10FU6TB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP8M10FU6TB
Tau Wae SP8M10FU6TB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 30V 7A/4.5A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5665 pcs Pepa Raraunga SP8M10FU6TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 7A, 10V
Mana - Max 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 600pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 11.8nC @ 5V Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 30V 7A, 4.5A 2W Surface Mount 8-SOP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A, 4.5A