SMLK34WBEAW1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SMLK34WBEAW1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLK34WBEAW1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED COOL WHITE DIFFUSED 4520 SMD
Ngā Rauemi: SMLK34WBEAW1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLK34WBEAW1
Tau Wae SMLK34WBEAW1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 80849 pcs Pepa Raraunga SMLK34WBEAW1.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 5000K
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.4V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 4520(1808) Rahi / Rahi 4.00mm L x 2.00mm W
Raupapa SML Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 846-1064-2
SMLK34WBEAW10E
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 3800mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top Tae Tae White
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.80mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito White, Cool 5000K LED Indication - Discrete 3.4V 1808 (4520 Metric)
Tono - Whakamātau 60mA Whirihoranga Standard