SMLD12HBC7W1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SMLD12HBC7W1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLD12HBC7W1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED PINK 1608 SMD
Ngā Rauemi: 1.SMLD12HBC7W1.pdf2.SMLD12HBC7W1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLD12HBC7W1
Tau Wae SMLD12HBC7W1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4388 pcs Pepa Raraunga 1.SMLD12HBC7W1.pdf2.SMLD12HBC7W1.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.9V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 (0603) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 846-1108-2
SMLD12HBC7W1AM
SMLP12HBC7W1BWN
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 22mcd Whakaaetanga Maama -
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pink LED Indication - Discrete 2.9V 0603 (1608 Metric)
Tono - Whakamātau 5mA Whirihoranga Standard