SMLA12WBC7W1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SMLA12WBC7W1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLA12WBC7W1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED WHITE DIFFUSED 1611 SMD R/A
Ngā Rauemi: SMLA12WBC7W1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLA12WBC7W1
Tau Wae SMLA12WBC7W1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 107888 pcs Pepa Raraunga SMLA12WBC7W1.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.9V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1611(0605) Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.15mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 511-1632-1
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 56mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.20mm x 0.55mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.65mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito White LED Indication - Discrete 2.9V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 5mA