SML-P12M2TT86R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-P12M2TT86R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-P12M2TT86R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Ngā Rauemi: SML-P12M2TT86R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-P12M2TT86R
Tau Wae SML-P12M2TT86R Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 1120134 pcs Pepa Raraunga SML-P12M2TT86R.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 576nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1006 (0402) Rahi / Rahi 1.00mm L x 0.60mm W
Raupapa PicoLED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 846-1191-2
SML-P12M2TT86RM
SML-P12M2TT86RM (M-Q)
SML-P12M2TT86RN
SML-P12M2TT86RP
SML-P12M2TT86RQ
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Square with Flat Top, 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.25mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 576nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA