SLR-332MGT32
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLR-332MGT32
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN DIFFUSED T/H
Ngā Rauemi: SLR-332MGT32.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLR-332MGT32
Tau Wae SLR-332MGT32 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 442436 pcs Pepa Raraunga SLR-332MGT32.pdf
Waimotu - Tae 563nm Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 75°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa SLR-332 Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa SLR-332MGT32L
SLR-332MGT32M
SLR-332MGT32N
SLR-332MGT32P
SLR332MGT32
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 16mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.20mm Tae Tae Green
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 4.60mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green LED Indication - Discrete 2.1V Radial
Tono - Whakamātau 10mA Whirihoranga Standard