SLI-343URCT31
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SLI-343URCT31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLI-343URCT31
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED RED DIFFUSED T/H
Ngā Rauemi: SLI-343URCT31.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLI-343URCT31
Tau Wae SLI-343URCT31 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 308941 pcs Pepa Raraunga SLI-343URCT31.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 620nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.9V Tirohia te Angle 40°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa SLI-343 Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa SLI-343URCT31S
SLI-343URCT31T
SLI-343URCT31U
SLI-343URCT31V
SLI343URCT31
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 450mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.10mm Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 5.60mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Red 620nm LED Indication - Discrete 1.9V Radial
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard