SFR01MZPF1503
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFR01MZPF1503
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 150K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: SFR01MZPF1503.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFR01MZPF1503
Tau Wae SFR01MZPF1503 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 150K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6552041 pcs Pepa Raraunga SFR01MZPF1503.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Raupapa SFR Tuhinga 150 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film