RXR035N03TCL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RXR035N03TCL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXR035N03TCL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 3.5A TSMT3
Ngā Rauemi: RXR035N03TCL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXR035N03TCL
Tau Wae RXR035N03TCL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 3.5A TSMT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279627 pcs Pepa Raraunga RXR035N03TCL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 3.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-96 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 180pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3.3nC @ 5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TSMT3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.5A (Ta)