RUS100N02TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RUS100N02TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUS100N02TB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 10A 8SOP
Ngā Rauemi: RUS100N02TB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUS100N02TB
Tau Wae RUS100N02TB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 10A 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56880 pcs Pepa Raraunga RUS100N02TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 10A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa RUS100N02TBTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 4.5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 10A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RUS1K0
RUS1K0
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 1K OHM 1000W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 5925 pcs
Tikiake: RUS1K0.pdf
RFQ
RUS10RE
RUS10RE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 10 OHM 1000W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 92 pcs
Tikiake: RUS10RE.pdf
RFQ
RUS1K0E
RUS1K0E
I roto i te taonga: 85 pcs
Tikiake: RUS1K0E.pdf
RUS175
RUS175
Whakaahuatanga: POT 175 OHM 1000W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake: RUS175.pdf
RUS16RE
RUS16RE
Whakaahuatanga: POT 16 OHM 1000W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 95 pcs
Tikiake: RUS16RE.pdf
RUS12R5E
RUS12R5E
Whakaahuatanga: POT 12.5 OHM 1000W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 94 pcs
Tikiake: RUS12R5E.pdf
RUS100
RUS100
Whakaahuatanga: POT 100 OHM 1000W WIREWOUND LIN
I roto i te taonga: 5547 pcs
Tikiake: RUS100.pdf
RUS12R5
RUS12R5
Tikiake: RUS12R5.pdf
RUS100E
RUS100E
I roto i te taonga: 92 pcs
Tikiake: RUS100E.pdf
RUS10R
RUS10R
I roto i te taonga: 89 pcs
Tikiake: RUS10R.pdf
RUS16R
RUS16R
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake: RUS16R.pdf
RUS175E
RUS175E
I roto i te taonga: 84 pcs
Tikiake: RUS175E.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel