RUL035N02FRATR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RUL035N02FRATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUL035N02FRATR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua NCH 20V 3.5A POWER MOSFET
Ngā Rauemi: 1.RUL035N02FRATR.pdf2.RUL035N02FRATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUL035N02FRATR
Tau Wae RUL035N02FRATR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga NCH 20V 3.5A POWER MOSFET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266268 pcs Pepa Raraunga 1.RUL035N02FRATR.pdf2.RUL035N02FRATR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TUMT6
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 43 mOhm @ 3.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa RUL035N02FRADKR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 5.7nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.5A (Ta)