RUF015N02TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RUF015N02TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUF015N02TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 1.5A TUMT3
Ngā Rauemi: 1.RUF015N02TL.pdf2.RUF015N02TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUF015N02TL
Tau Wae RUF015N02TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 1.5A TUMT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298523 pcs Pepa Raraunga 1.RUF015N02TL.pdf2.RUF015N02TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TUMT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 1.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 800mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa RUF015N02TLCT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 110pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2.5nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 1.5A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount TUMT3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)