RTQ035N03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RTQ035N03TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTQ035N03TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 3.5A TSMT6
Ngā Rauemi: RTQ035N03TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTQ035N03TR
Tau Wae RTQ035N03TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 3.5A TSMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223886 pcs Pepa Raraunga RTQ035N03TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 1mA Vgs (Max) 12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 54 mOhm @ 3.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.25W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 285pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6.4nC @ 4.5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 3.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.5A (Ta)