RSY200N05TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSY200N05TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSY200N05TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 45V 20A TCPT3
Ngā Rauemi: RSY200N05TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSY200N05TL
Tau Wae RSY200N05TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 45V 20A TCPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100311 pcs Pepa Raraunga RSY200N05TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TCPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs -
Whakaaetanga Mana (Max) 20W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa RSY200N05TLTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 45V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 45V 20A (Ta) 20W (Ta) Surface Mount TCPT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20A (Ta)