RSX201VAM30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSX201VAM30TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSX201VAM30TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.RSX201VAM30TR.pdf2.RSX201VAM30TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSX201VAM30TR
Tau Wae RSX201VAM30TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 817815 pcs Pepa Raraunga 1.RSX201VAM30TR.pdf2.RSX201VAM30TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 420mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa RSX201VAM30TRTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 1A Surface Mount TUMD2M I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -