RSS100N03TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS100N03TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSS100N03TB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 10A 8-SOIC
Ngā Rauemi: RSS100N03TB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSS100N03TB
Tau Wae RSS100N03TB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 10A 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5529 pcs Pepa Raraunga RSS100N03TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) 20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa RSS100N03TB-ND
RSS100N03TBTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1070pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 10A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)