RSS075P03FU6TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS075P03FU6TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSS075P03FU6TB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 7.5A 8SOIC
Ngā Rauemi: RSS075P03FU6TB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSS075P03FU6TB
Tau Wae RSS075P03FU6TB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 7.5A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77328 pcs Pepa Raraunga RSS075P03FU6TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 7.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2900pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 7.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)