RSS065N03TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS065N03TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSS065N03TB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 6.5A 8-SOIC
Ngā Rauemi: RSS065N03TB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSS065N03TB
Tau Wae RSS065N03TB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 6.5A 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125709 pcs Pepa Raraunga RSS065N03TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 6.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa RSS065N03TB-ND
RSS065N03TBTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6.1nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 6.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6.5A (Ta)