RSQ025P03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSQ025P03TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSQ025P03TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 2.5A TSMT6
Ngā Rauemi: RSQ025P03TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSQ025P03TR
Tau Wae RSQ025P03TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 2.5A TSMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210544 pcs Pepa Raraunga RSQ025P03TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.25W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.4nC @ 5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 2.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.5A (Ta)