RSL020P03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSL020P03TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSL020P03TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 2A TUMT6
Ngā Rauemi: RSL020P03TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSL020P03TR
Tau Wae RSL020P03TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 2A TUMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302804 pcs Pepa Raraunga RSL020P03TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TUMT6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa RSL020P03TRTR
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3.9nC @ 5V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 2A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)