RSF015N06FRATL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSF015N06FRATL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF015N06FRATL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua NCH 60V 1.5A POWER MOSFET
Ngā Rauemi: 1.RSF015N06FRATL.pdf2.RSF015N06FRATL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF015N06FRATL
Tau Wae RSF015N06FRATL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga NCH 60V 1.5A POWER MOSFET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 439119 pcs Pepa Raraunga 1.RSF015N06FRATL.pdf2.RSF015N06FRATL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TUMT3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 800mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa RSF015N06FRATLCT
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 110pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2nC @ 5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 1.5A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount TUMT3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)