RSD200N05TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSD200N05TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSD200N05TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 45V 20A CPT3
Ngā Rauemi: RSD200N05TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSD200N05TL
Tau Wae RSD200N05TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 45V 20A CPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129859 pcs Pepa Raraunga RSD200N05TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato CPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 20W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RSD200N05TLTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 45V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 45V 20A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20A (Ta)