RSD100N10TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSD100N10TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSD100N10TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 10A CPT3
Ngā Rauemi: 1.RSD100N10TL.pdf2.RSD100N10TL.pdf3.RSD100N10TL.pdf4.RSD100N10TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSD100N10TL
Tau Wae RSD100N10TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 10A CPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato CPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 133 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 20W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RSD100N10TL-ND
RSD100N10TLTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 700pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 10A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)