RSA12LTE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSA12LTE25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSA12LTE25
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V PMDS
Ngā Rauemi: RSA12LTE25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSA12LTE25
Tau Wae RSA12LTE25 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V PMDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219848 pcs Pepa Raraunga RSA12LTE25.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PMDS
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)