RQ7E055ATTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ7E055ATTCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ7E055ATTCR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua PCH -30V -5.5A MIDDLE POWER MOSF
Ngā Rauemi: 1.RQ7E055ATTCR.pdf2.RQ7E055ATTCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ7E055ATTCR
Tau Wae RQ7E055ATTCR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 117068 pcs Pepa Raraunga 1.RQ7E055ATTCR.pdf2.RQ7E055ATTCR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 24.5 mOhm @ 5.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.5W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa RQ7E055ATTCRDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 860pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 18.8nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 5.5A (Tc) 1.5W (Tc) Surface Mount TSMT8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)