RQ5E025ATTCL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ5E025ATTCL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ5E025ATTCL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CHANNEL 30V 2.5A TSMT3
Ngā Rauemi: 1.RQ5E025ATTCL.pdf2.RQ5E025ATTCL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ5E025ATTCL
Tau Wae RQ5E025ATTCL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CHANNEL 30V 2.5A TSMT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421084 pcs Pepa Raraunga 1.RQ5E025ATTCL.pdf2.RQ5E025ATTCL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 91 mOhm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-96 Ētahi Ingoa RQ5E025ATTCLDKR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 220pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2.7nC @ 4.5V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 2.5A (Ta) 1W (Tc) Surface Mount TSMT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.5A (Ta)